Ürünleri Filtrele

Yeni Eklenen Ürünler

Bar Sandalyesi

Bar Sandalyesi

Bar sandalyesi normal sandalye boyutlarından uzun olarak üretilmiş özel sandalye modelidir, normal sandalyelere göre kullanım alanları ve özellikleri farklılık göstermektedir. Bar sandalyeleri hayatımızın her alanında kullanılmaktadır. Son zamanlarda özellikle mutfak tezgahlarının ön tarafında müşterilerimiz tarafından özellikle tercih edilmektedir.

Bar Sandalyesi Modelleri

Bar sandalyesi modelleri her ihtiyaca karşılık veren müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda üretilmiştir, isteğe bağlı olarak ayarlanabilir, sabit, bel destekli veya kollu bar sandalyesi modellerimiz sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Bar sandalyesi modelleri seçmekte karar veremiyorsanız bizimle iletişime geçip profesyonel destek alabilirsiniz.

Bar Sandalyesi Fiyatları

Bar sandalyesi fiyatları kullanılan malzeme ve ürün özelliklerine göre değişmektedir, kategorimizde yer alan ürünler 100 tl den başlayıp özelliklerine göre artış gösmektedir. Sizde ihtiyacınız olan bar sandalyesi modelini bütçenize uygun bir şekilde seçebilir ve sipariş verebilirsiniz. Bar sandalyesi kategorimizde yer almayan ürünleri bize mail yoluyla iletirseniz size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum Yaz

Bu Kategori Hakkında