Eko Bar Sandalyesi Sırtlı

Stokta
CEKO1201
360 Eko Bar Sandalyesi Eko Sırtlı Bar Sandalyesi Ölçüleri
Eko Bar Sandalyesi
[Fiyat sorunuz]
Havale/Eft fiyatı: 0.00 TL (indirim % 2)

✓ Eko Bar Sandalyesi

"Eko Bar Sandalyesi Sırtlı" ürünü için en az 6 adet alabilirsiniz.

Eko Bar Sandalyesi

Uygun fiyatlı bar sandalyesi arayan müşterilerimiz için özel ürettiğimiz eko bar sandalyesi modelinde en çok tercih edilen renkler siyah, bordo, beyaz ve kırmızı renklerdir. Diğer istediğiniz renklerin siparişide yapılabilmektedir.


Ürün Ölçüleri :

Yükseklik : 102 cm
✓ Oturum Çapı : 32 cm

Ürün Özellikleri :

✓ Oturum Yeri: Deri Kaplama
✓ Ayak Kısmı: Krom

Ürün Ağırlığı:

✓ Ağırlık: 4,5 Kg


Renk Seçenekleri : 10 ve üzeri adetlerde istenilen renk uygulanabilir.


Yurtdışı Gönderim : Var (Ülke ve posta kodunuzu bize iletip fiyat sorunuz)

Montaj : Gerektirmez ürün resimdeki gibi tek parça halinde gönderilcektir.

Dış Mekan Kullanıma : Uygun Değildir (Sürekli yağmur alan yerlerde kullanılmaması tavsiye edilir)

Eko Bar Sandalyesi Ürün Açıklaması


Ürün Açıklaması : İncelemekte olduğunuz bar sandalyesi modeli fiyatından dolayı eko bar sandalyesi ismi verilmiştir, en uygun fiyatlı bar sandalyelerimiz arasında yer almaktadır. Ürünümüzün yerden yüksekliği 102 cm ve oturum bölgesi 32 cm dir, oturum bölgesinde kullanılan malzeme deridir, ayak kısmında kullanılan malzeme krom kaplamadır, Bu özelliklerinden dolayı iç mekan kullanımına uygun bir üründür, dış mekanda kullanılmaması tavsiye edilmektedir. Bu özellikleri ile İÇ mekan kullanım için özel üretilmiştir. Krom ayaklı bir bar masası ile kombin edebileceğiniz; koyu renkler ile dekor edilmiş mekanlarınızda, ağır bir duruş sergilemek isteyen müşterilerimiz; eko bar sandalyesi ile modern bir görünüşe kavuşacaktır.

Bar sandalyeleri genelde belden destekli veya kollu özelliklerde üretilmektedir bu ürünümüzde bel destek kısmı yer almakdatır. Eko bar sandalyesi modelimiz koyu renginden dolayı kullanılan her mekana uyum sağlar, üzerindeki siyah deri kaplama ve krom malzemeden dolayı krom dekorlu mekanlarda özellikle tercih sebebidir. Bütçesine önem veren müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilen uygun fiyatlı bir bar sandalyesi modelimizdir.

Diğer bar sandalyesi modellerimizi incelemek için bar sandalyesi kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.


Eko Bar Sandalyesi Kullanım Alanları


Eko Bar Sandalyesi Kullanım Alanları: İncelemekte olduğunuz eko bar sandalyesi ürünümüzü bar veya yüksek mutfak tezgahı önünde, bar sandalyesi kiralama işlerinde ve diğer mekanlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Eko Bar Sandalyesi Ürünün Artı Yönleri: Ürünümüzü diğer bar sandalyesi modellerinden ayıran en büyük özelliği fiyatıdır ayrıca görsel olarak estetik bir duruşunun olması mekanlarınıza farklı bir hava katacaktır. Diğer bar sandalyesi modellerinde olabilcek amortisör arızları bu üründe meydana gelmemektedir, çünkü ayar mekanizması yoktur :) Eko bar sandalyesi ürünümüzün diğer bir önemli özelliği ise istiflenebilme özelliğidir. Ucuz bar sandalyesi arıyan müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.


Ayak Seçenekleri:
  • Krom
Kaplama:
  • Deri

Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum Yaz

Benzer Ürünler