Karizma Bar Sandalyesi

Stokta
GKRZM004
Karizma Bar Sandalyesi Karizma Bar Sandalyesi Modeli Karizma Bar Sandalyesi Ölçüleri
Karizma Bar Sandalyesi
[Fiyat sorunuz]
Havale/Eft fiyatı: 0.00 TL (indirim % 2)

Karizma Bar Sandalyesi

"Karizma Bar Sandalyesi" ürünü için en az 4 adet alabilirsiniz.

Karizma Bar Sandalyesi


Ürün Ölçüleri :

Yükseklik : 77 cm
✓ Oturum Çapı : 33,5 cm

Ürün Özellikleri :

✓ Oturum Yeri: Verzalit
✓ Ayak Kısmı: Alüminyum

Ürün Ağırlığı:

✓ Ağırlık: 3.3 Kg


Renk Seçenekleri : 10 ve üzeri adetlerde istenilen renk uygulanabilir.


Yurtdışı Gönderim : Var (Ülke ve posta kodunuzu bize iletip fiyat sorunuz)

Montaj : Gerektirmez ürün resimdeki gibi tek parça halinde gönderilcektir.

Dış Mekan Kullanıma : Uygundur.

Karizma Bar Sandalyesi Ürün Açıklaması


Ürün Açıklaması : İncelemekte olduğunuz bar sandalyesi modeli görünümünde dolayı karizma bar sandalyesi ismi verilmiştir, ürünümüzün yerden yüksekliği 77 cm ve oturum bölgesi 33,5 cm dir. Ayak kısmında kullanılan malzeme alüminyumdur bu sayede dış mekanda kullanıma uygundur oturum bölgesi verzalit malzemedir bu özellikleri ile dış mekan kullanım için özel üretilmiştir. Ahşap bir bar masası ile kombin edebileceğiniz; koyu renkler ile dekor edilmiş mekanlarınızda, elegan bir duruş sergilemek isteyen müşterilerimiz; karizma bar sandalyesi ile modern bir görünüşe kavuşacaktır.

Bar sandalyeleri genelde belden destekli veya kollu özelliklerde üretilmektedir bu ürünümüzde sirt kısmı ve kol dayama kısmı olmadığı için bar taburesi ismiylede anılmaktadır. Karizma bar sandalyesi modelimiz koyu renklerinden dolayı kullanılan her mekana uyum sağlar, üzerindeki ahşap verzalit malzemeden dolayı ahşap dekorlu mekanlarda özellikle tercih sebebidir. Görselliğe önem veren müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilen estetik bir bar sandalyesi modelimizdir.

Diğer bar sandalyesi modellerimizi incelemek için bar sandalyesi kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.


Bar Sandalyesi Kullanım Alanları


Karizma Bar Sandalyesi Kullanım Alanları: İncelemekte olduğunuz bar sandalyesi ürünümüzü bar veya yüksek mutfak tezgahı önünde, havuz kenarlarında ve diğer mekanlarınızda özellikle dış mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Karizma Bar Sandalyesi Ürünün Artı Yönleri: Ürünümüzü diğer bar sandalyesi modellerinden ayıran en büyük özelliği dış mekanda kullanılabilir olması bu özelliğinden dolayı dış mekan bar sandalyesi olarak dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir ayrıca görsel olarak estetik bir duruşunun olması mekanlarınıza farklı bir hava katacaktır. Diğer bar sandalyesi modellerinde olan paslanma gibi durumlar bu ürünümüzde meydana gelmesi söz konusu değildir. Karizma bar sandalyesi ürünümüzün diğer bir önemli özelliği ise kullanılan malzemeler sayesinde uzun ömürlü bir yapıya sahip olmasıdır.


Tabla:
  • Verzalit
Ayak Seçenekleri:
  • Elektrostatik Fırın Boya
  • Alüminyum

Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum Yaz

Benzer Ürünler