Gölge Bar Sandalyesi

Stokta
KGLG1201
  • 9%
Gölge Bar Sandalyesi Gölge Bar Sandalyesi Ölçüleri
Gölge Bar Sandalyesi
200.00 TL
Piyasa Fiyatı: 220.00 TL
Havale/Eft fiyatı: 196.00 TL (indirim % 2)

Gölge Bar Sandalyesi


"Gölge Bar Sandalyesi" ürünü için en az 4 adet alabilirsiniz.

+

Gölge Bar Sandalyesi



Ürün Ölçüleri :

Yükseklik : 79 cm
✓ Oturum Çapı : 32 cm

Ürün Ağırlığı:

✓ Ağırlık: 8.3 Kg


Ürün Özellikleri :

✓ Malzeme: Elektrostatik Boya

Renk Seçenekleri : 10 ve üzeri siparişlerinizde istenilen renk yapılır.


Yurtdışı Gönderim : Var (Ülke ve posta kodunuzu bize iletip fiyat sorunuz)

Montaj : Gerektirmez ürün resimdeki gibi tek parça halinde gönderilmektedir.

Dış Mekan Kullanıma : Uygun Değildir (Sürekli yağmur alan yerlerde kullanılmaması tavsiye edilir)

Gölge Bar Sandalyesi Ürün Açıklaması


Ürün Açıklaması : Bar sandalyesi, normal sandalyelere göre yerden yüksekliği daha uzun olarak üretilmiş sandalyelere verilen genel bir isimdir. Günümüzde sıkça kullanılan bar sandalyesi modelleri genelde bar ve yüksek tezgahlı cafelerde tercih edilmesinin yanı sıra mutfakların vazgeçilmez dekor ürünüdür. konfordan ve rahatlıktan ödün vermeyen bu bar sandalyesi iç kısmının dolgu yapısıyla sizi rahat ettirecektir. Ayrıca bu ürün modern mutfakları oturma odalarını ayırmak içinde kullanılabilir. Asilliğin rengi olan siyah renk bar sandalyesi beyefendi bir duruş sergiler. Bar sandalyeleri bulunduğu mekanda az yer kaplar. Ağrlık bakımından oldukça hafiftir. Siyah renk bar sandalyesi üst tarafı deri kaplamadır, bu özellikler bakımından temizliği kolay ve ayrıca yer değiştirmesi oldukça basittir.

İncelemekte olduğunuz gölge bar sandalyesi ürünümüzün yerden yüksekliği 79 cm olarak üretilmiş ve oturum çapı 32 cm olarak siyah deri ile kaplanmıştır. Siyah renk bar sandalyesi modeli ürünümüz sabit bir bar sandalyesi modelidir, sabit model den kastımız yükseklik ayarı yada sağa sola dönme özelliği yoktur.


Diğer bar sandalyesi modelleri ni incelemek için bar sandalyesi kategorimize göz atabilirsiniz.


Bar Sandalyesi Kullanım Alanları


Gölge Bar Sandalyesi Kullanım Alanları: İncelemekte olduğunuz bar sandalyesi ürünümüzü bar, mutfak tezgahlarının önünde yada kokteylerde misafirlerinizi ağırlamak için kullanabilirsiniz.

Gölge Bar Sandalyesi Ürünün Artı Yönleri: Ürünümüzü diğer bar sandalyelerinden ayıran en büyük özelliği görsel olarak ortama kattığı zerafettir, diğer en önemli özelliği ayarlanabilir bar sandalyelerinde zamanla amortisörün arızalanması veya kol kısmının kırılması olayının bu üründe yaşanma riskinin sıfır olmasıdır. Gölge bar sandalyesi ürünümüzün diğer bir önemli özelliği ayak kısmının elektrostatik boya olmasından dolayı yıllar sonra oluşabilcek deformeler sonucu sprey ile boyayıp ilk günkü haline getirebilirsiniz.


Ayak Seçenekleri:
  • Elektrostatik Fırın Boya
Renk:
  • Siyah
Kaplama:
  • Deri

Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum Yaz

Benzer Ürünler