Rest Cafe Masa Sandalye

Stokta
KRST4001
Rest Cafe Masa Sandalye
[Fiyat sorunuz]
Havale/Eft fiyatı: 0.00 TL (indirim % 2)

✓ Rest Cafe Masa Sandalye

"Rest Cafe Masa Sandalye" ürünü için en az 5 adet alabilirsiniz.

Rest Cafe Masa Sandalye

Rest cafe masa sandalye modelimiz estetik duruş ve şıklığa önem veren müşterilerimiz için özel üretilmiştir. Resimde yer alan 1 adet masa ve 4 adet sandalye verilen fiyata dahildir.

Masa Ölçüleri :

Yükseklik : 74 cm
✓ Masa Ölçüleri : 70x110cm

Ürün Özellikleri :

✓ Malzeme: Ağaç

Renk Seçenekleri : 10 ve üzeri siparişlerinizde istenilen renk yapılmaktadır.


Yurtdışı Gönderim : Var (Ülke ve posta kodunuzu bize iletip fiyat sorunuz)

Montaj : İsteğe bağlı ( Sipariş verirken belirtiniz.)


Dış Mekan Kullanıma : Uygun Değildir (Sürekli yağmur alan yerlerde kullanılmaması tavsiye edilir)


Rest Cafe Masa Sandalye Ürün Açıklaması


Ürün Açıklaması : Rest cafe masa sandalye modelimiz cafe masa sandalye modelleri içerisinde müşterilerin rahatlığına önem veren işletmelerin öncelikli tercihlerinden biridir, bunun nedeni ise takım içerisinde yer alan gözde berjer koltuk rahatlığından kaynaklanmaktadır. Bel kısmındaki rahatlık ve kol koyma yeri zet cafe masa sandalye ürünümüze avantaj katmaktadır.

İncelemekte olduğunuz cafe masa sandalye modelimizde yer alan masa ölçüleri 70x110 dur masanın yerden yüksekliği ise 74 cm dir. Bu ölçüler standart 4 kişilik ölçülerdir istenildiği takdirde ölçülerde değişim yapılabilmektedir. Rest cafe masa sandalye ürünümüzdeki masa rengi ve sandalyelerin rengi istenildiği takdirde değişik renklerde ve ölçülerde imal edilebilmektedir. Cafe masa sandalye fiyatları kullanılan malzeme ve ürün kalitesine göre değişmektedir. Bu ürünümüzde sandalyelerde gürgen ağacı ve masa

Diğer cafe masa sandalye modelleri ni incelemek için cafe masa sandalye kategorimize göz atabilirsiniz.

Rest Cafe Masa Sandalye Kullanım Alanları


Rest Cafe Masa Sandalye Kullanım Alanları: Rest cafe masa sandalye ürünümüzün tercih edilen kullanım alanlarının başında cafe ve işletmeler gelmektedir bunun yanı sıra müşterilerimiz evlerinde de bu ürünümüzü kullanmayı tercih etmektedirler. Ürünün ağır duruşundan dolayı restauranlarda restauran masa sandalyesi olarakta kullanımı tercih edilemektedir.


Rest Cafe Masa Sandalye Ürünün Artı Yönleri: Rest cafe masa sandalye modelimiz estetik ve sağlam duruşundan dolayı mekanlarınızın görünümüne elegant bir hava katmaktadır. Ahşap motiif lokanta veya restaurant mekanlarında rest cafe masa sandalye modeli uygun bir seçimdir. Cafe masa sandalye takımı içerisinde yer alan sandalyelerin üst kısmındaki tutma yeri sayesinde sandalye rahat hareket ettirilebilmektedir.


Ayak Seçenekleri:
  • Ahşap
Renk:
  • Ceviz
Malzeme:
  • Gürgen Ağacı
  • MDF

Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum Yaz