Ay Yıldız Cafe Masa Sandalye

Stokta
KAYZ1001
Ay Yıldız Cafe Masa Sandalye
[Fiyat sorunuz]
Havale/Eft fiyatı: 0.00 TL (indirim % 2)

✓ Ay Yıldız Cafe Masa Sandalye

"Ay Yıldız Cafe Masa Sandalye" ürünü için en az 5 adet alabilirsiniz.

Ay Yıldız Cafe Masa Sandalye

Ay yıldız cafe masa sandalye modelimizde parlak lake beyaz ve kırmızı beyaz sandalye ile kombine edilmiş temizliği ve huzuru simgeleyen cafe masa sandalye bir modelimizdir.


Masa Ölçüleri :

Yükseklik : 74 cm
✓ Masa Ölçüleri : 70x110cm

Ürün Özellikleri :

✓ Malzeme: Ağaç

Renk Seçenekleri : 10 ve üzeri siparişlerinizde istenilen renk yapılmaktadır.


Yurtdışı Gönderim : Var (Ülke ve posta kodunuzu bize iletip fiyat sorunuz)

Montaj : İsteğe bağlı ( Sipariş verirken belirtiniz.)


Dış Mekan Kullanıma : Uygun Değildir (Sürekli yağmur alan yerlerde kullanılmaması tavsiye edilir)


Ay Yıldız Cafe Masa Sandalye Ürün Açıklaması


Ürün Açıklaması : Ay Yıldız cafe masa sandalye modelimiz cafe masa sandalye modelleri içerisinde müşterilerin rahatlığına önem veren işletmelerin öncelikli tercihlerinden biridir, bunun nedeni ise takım içerisinde yer alan sandalyelerin oturum alanı ve bel kısmındaki rahatlığından kaynaklanmaktadır.

İncelemekte olduğunuz cafe masa sandalye modelimizde yer alan masa ölçüleri 70x110 dur masanın yerden yüksekliği ise 74 cm dir. Bu ölçüler standart 4 kişilik ölçülerdir, istenildiği takdirde ölçülerde değişim yapılabilmektedir. Masa demonte olma özelliğine sahiptir üst tabla ayak kısmından ayrılabilmektedir, ayak kısmı ise sabittir. Ay Yıldız cafe masa sandalye ürünümüzdeki masa rengi ve ayak rengi istenildiği takdirde değişik renklerde ve ölçülerde imal edilebilmektedir. Cafe masa sandalye fiyatları kullanılan malzeme ve ürün kalitesine göre değişmektedir.

Diğer cafe masa sandalye modelleri ni incelemek için cafe masa sandalye kategorimize göz atabilirsiniz.

Ay Yıldız Cafe Masa Sandalye Kullanım Alanları


Ay Yıldız Cafe Masa Sandalye Kullanım Alanları: Ay yıldız cafe masa sandalye ürünümüzün tercih edilen kullanım alanlarının başında cafe ve işletmeler yer almaktadır bunun yanı sıra müşterilerimiz evlerinde mutfak veyaz oturma odalarında de bu ürünümüzü kullanmayı tercih etmektedirler.


Ay Yıldız Cafe Masa Sandalye Ürünün Artı Yönleri: Ay yıldız cafe masa sandalye ürünümüz görüntüsü ve estetik duruşu ile temizliği ve huzurlu ön plana çıkarmaktadır, Lake beyaz renkler ile boyanmış cafe masa sandalye modelimiz de yer alan sandalyeler fazla yer kaplamadığı için mekanlarında yer sıkıntısı olan müşterilerimize avantaj sağlamaktadır.Ayak Seçenekleri:
  • Ahşap
Renk:
  • Beyaz
  • Kırmızı/Beyaz
Malzeme:
  • Gürgen Ağacı
  • MDF

Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum Yaz

Benzer Ürünler