Ferro Bistro Masa

Stokta
PBM041
Ferro Bistro Masa
[Fiyat sorunuz]
Havale/Eft fiyatı: 0.00 TL (indirim % 2)
Ferro Bistro Masa Yükseklik ayarlanabilir ferro bistro masa modelimiz elit mekanlar için özel üretilmiştir masamızın üst tablası masif ağacından imal edilmiştir. Ürün Ölçüleri : ✓ Minumum Yükseklik : 95 cm ✓ Maximum Yükseklik : 105 cm ✓ Tabla Çapı : 65 cm ✓ Tabla Kalınlığı: 30...

Ferro Bistro Masa

Yükseklik ayarlanabilir ferro bistro masa modelimiz elit mekanlar için özel üretilmiştir masamızın üst tablası masif ağacından imal edilmiştir.

Ürün Ölçüleri :

Minumum Yükseklik : 95 cm
✓ Maximum
Yükseklik : 105 cm
Tabla Çapı : 65 cm
Tabla Kalınlığı: 30 mm


Ürün Özellikleri :

✓ Tabla: MasifYurtdışı Gönderim : Var (Ülke ve posta kodunuzu bize iletip fiyat sorunuz)

Montaj : İsteğe bağlı demonte veya kurulu şekilde gönderilir. (Sipariş verirken lütfen belirtiniz )

Dış Mekan Kullanıma : Uygun Değildir (Sürekli yağmur alan yerlerde kullanılmaması tavsiye edilir)

Ürün Açıklaması : Ferro bistro masa modelimizin tabla çapı 65 cm ebatlarında yapılmış olup 95-105 cm yüksekliğe sahiptir. Resimde görmüş olduğunuz bistro masa ürünümüz yükseklik ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Diğer bistro masa modelleri mizi incelemek için bistro masa kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Kullanım Alanları: İncelemekte olduğunuz bistro masa ürünümüzü fuar, açılış,organizasyon ve kiralama gibi sektörler tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Ürünün Artı Yönleri: En önemli özelliği göze hitap etmesi ve yükseklik ayarlanabilir olmasıdır. Kullanılan mekanının havasını değişir.Tabla:
  • Masif
Ayak Seçenekleri:
  • Elektrostatik Fırın Boya
Renk:
  • Desenli

Benzer Ürünler