Kutula Bistro Masa

Stokta
BM008
Kutula Bistro Masa Kutula Bistro Masa Siyah Kutula Bistro Masa Kırmızı
Kutula Bistro Masa
[Fiyat sorunuz]
Havale/Eft fiyatı: 0.00 TL (indirim % 2)

Kutula Bistro Masa

Fiyat ve estetik konusunda sınıfının en iyilerinden biri olan kutula bistro masa ürünümüz farklı renk seçenekleriyle en çok tercih edilen ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

Ürün Ölçüleri :

Yükseklik : 108 cm
✓ Tabla Çapı : 60 cm
✓ Tabla Kalınlığı: 18 mm
✓ Ayak Çapı : 38 cm
✓ Boru Çapı: 60 mm


Ürün Özellikleri :

✓ Tabla: Suntalam
✓ Tabla Rengi: Beyaz
✓ Krom Ayak
✓ Ayak Ağırlığı: 4 Kg
✓ Tabla Ağırlığı: 3 Kg
✓ Toplam Ağırlık: 7 Kg

Renk Seçenekleri : Beyaz, Siyah, Ceviz, Kırmızı ( 8 veya daha yüksek adetlerde istenilen diğer renklerde uygulanabilir )

Yurtdışı Gönderim : Var (Ülke ve posta kodunuzu bize iletip fiyat sorunuz)

Montaj : İsteğe bağlı demonte veya kurulu şekilde gönderilir. (Sipariş verirken lütfen belirtiniz )

Dış Mekan Kullanıma : Uygun Değildir (Sürekli yağmur alan yerlerde kullanılmaması tavsiye edilir)

Bistro Masa Ürün Açıklaması


Ürün Açıklaması : Bistro masa halk arasında bilinen adıyla bar masası modellerinden uygun fiyatlı olanKutula bistro masa modelimizin tabla çapı 60 cm ebatlarında yapılmış olup 108 cm yüksekliğe sahiptir. Resimde görmüş olduğunuz bistro masa ürünümüzün en çok tercih edilen renkleri beyaz, siyah, kırmızı ve ceviz rengidir isteğe bağlı olarak diğer renklerde uygulanabilir.

Kullanım Alanları: İncelemekte olduğunuz bistro masa ürünümüzü fuar, açılış,organizasyon ve kiralama gibi sektörler tarafından daha çok tercih edilmektedir.

Ürünün Artı Yönleri: Fiyat konusunda kutula bistro masa ürünümüz en uygun fiyatlı bistro masa modelleri arasında yer almaktadır. Ağırlık olarak diğer bistro masa ürünleri ile kıyaslandığı zaman daha hafif olan bu modelimiz kiralama işi yada sürekli yer değiştirmek zorunda kalan müşterilerimizin bu ürünü seçmelerinde en önemli etkenlerden biridir.

Ürünün Eksi Yönleri: Kimse yoğurdum ekşi demez ama biz diyoruz :) Ürünümüzün ayak çapı 38 cm olduğu için insan sirkülasyonun fazla olduğu (disko ortamı gibi hareketli) yerlerde masamızın çarpmalardan dolayı sallanma olasılığı mevcuttur. Disko ve insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde ayak çapı 48 cm ve boru çapı 76 mm vegas bistro masa ürünümüzü tavsiye ediyoruz. Vegas bistro masa ürünümüzü incelemek için burayı tıklayınız.Ayak Seçenekleri:
  • Krom
Renk:
  • Kırmızı
  • Beyaz
  • Siyah

Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum Yaz

Benzer Ürünler