Zet Cafe Masa Sandalye

Stokta
BZET1001
  • 18%
Zet Cafe Masa Sandalye Zet Cafe Masa Sandalye Ön Görünüm Zet Cafe Masa Sandalye Modelleri
Zet Cafe Masa Sandalye
980.00 TL
Piyasa Fiyatı: 1,200.00 TL
Havale/Eft fiyatı: 960.40 TL (indirim % 2)

Zet Cafe Masa Sandalye

"Zet Cafe Masa Sandalye" ürünü için en az 5 adet alabilirsiniz.

+

Zet Cafe Masa Sandalye

Zet cafe masa sandalye modelimiz rahatlığına önem müşteriler tarafından tercih edilen bir cafe masa sandalye modelimizdir. Resimde görülen 4 adet gözde berjer koltuk ve 1 adet masa fiyata dahildir.

Masa Ölçüleri :

Yükseklik : 74 cm
✓ Masa Ölçüleri : 70x110cm

Ürün Özellikleri :

✓ Malzeme: Ağaç

Renk Seçenekleri : 10 ve üzeri siparişlerinizde istenilen renk yapılmaktadır.


Yurtdışı Gönderim : Var (Ülke ve posta kodunuzu bize iletip fiyat sorunuz)

Montaj : İsteğe bağlı ( Sipariş verirken belirtiniz.)


Dış Mekan Kullanıma : Uygun Değildir (Sürekli yağmur alan yerlerde kullanılmaması tavsiye edilir)


Zet Cafe Masa Sandalye Ürün Açıklaması


Ürün Açıklaması : Zet cafe masa sandalye modelimiz cafe masa sandalye modelleri içerisinde müşterilerin rahatlığına önem veren işletmelerin öncelikli tercihlerinden biridir, bunun nedeni ise takım içerisinde yer alan gözde berjer koltuk rahatlığından kaynaklanmaktadır. Bel kısmındaki rahatlık ve kol koyma yeri zet cafe masa sandalye ürünümüze avantaj katmaktadır.

İncelemekte olduğunuz cafe masa sandalye modelimizde yer alan masa ölçüleri 70x110 dur masanın yerden yüksekliği ise 74 cm dir. Bu ölçüler standart 4 kişilik ölçülerdir istenildiği takdirde ölçülerde değişim yapılabilmektedir. Masa demonte olma özelliğine sahiptir üst tabla ve ayaklar ayrılabilmektedir, ayak kısmı ise 4 parçaya kadar demonte olma özelliğine sahiptir, bunun nedeni ise şehir dışı veya yurtdışı gönderimlerde zet cafe masa sandalye ürünümüzün çok fazla yer kaplamasının önüne geçip nakliye fiyatının düşük ücretlerde çıkmasını sağlamaktır. Zet cafe masa sandalye ürünümüzdeki masa rengi ve ayak rengi istenildiği takdirde değişik renklerde ve ölçülerde imal edilebilmektedir. Cafe masa sandalye fiyatları kullanılan malzeme ve ürün kalitesine göre değişmektedir.

Diğer cafe masa sandalye modelleri ni incelemek için cafe masa sandalye kategorimize göz atabilirsiniz.

Zet Cafe Masa Sandalye Kullanım Alanları


Zet Cafe Masa Sandalye Kullanım Alanları: Zet cafe masa sandalye ürünümüzün tercih edilen kullanım alanlarının başında cafe ve işletmeler gelmektedir bunun yanı sıra müşterilerimiz evlerinde de bu ürünümüzü kullanmayı tercih etmektedirler.


Zet Cafe Masa Sandalye Ürünün Artı Yönleri: Ürünümüzün en büyük avantajı rahatlık olduğunu söyleyebiliriz öncelikle diğer bir artı yönü ise zet cafe masa sandalye modelimizde yer alan masa nın demonte olması bu sayede az yer kaplamaktadır nakliyede. Masa ayaklarında yer alan ayar pingosu ile mekanınızda masa yükseklik ayarı veya zemin bozukluğundan kaynaklanan sallanmaların önüne geçebilirsiniz. Zet cafe masa sandalye ürünümüzün ayak kısmı elektrostatik boyadır bu sayede yıllar sonra oluşabilcek deformeleri sprey ile kendiniz düzeltebilir ve ürünümüzü daha uzun yıllar kullanabilirsiniz.


Ayak Seçenekleri:
  • Elektrostatik Fırın Boya
Malzeme:
  • Gürgen Ağacı
  • MDF

Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum Yaz

Benzer Ürünler

Popüler Ürünler