Selcuklu Eskitme Sedir

Stokta
BSEK100
  • 28%
360 Selcuklu Eskitme Sedir Selcuklu Eskitme Sedir Ölçüleri
Selcuklu Eskitme Sedir
180.00 TL
Piyasa Fiyatı: 250.00 TL
Havale/Eft fiyatı: 176.40 TL (indirim % 2)

✓ Selçuklu Eskitme Sedir

"Selcuklu Eskitme Sedir" ürünü için en az 4 adet alabilirsiniz.

+

Selçuklu Eskitme Sedir


Ürün Ölçüleri :

Yükseklik : 88 cm
✓ Derinlik: 44 cm
Oturum Eni: 42 cm
✓ En : 100 cm

Ürün Özellikleri :

✓ Malzeme: Çam Ağacı

Ürün Ağırlığı:

✓ Ağırlık: 15 KgRenk Seçenekleri : 10 adet ve üzeri siparişlerinizde istenilen renk yapılabilir


Yurtdışı Gönderim : Var (Ülke ve posta kodunuzu bize iletip fiyat sorunuz)

Montaj : Gerektirmez ürün resimdeki gibi tek parça halinde gönderilcektir.

Dış Mekan Kullanıma : Uygun Değildir (Sürekli yağmur alan yerlerde kullanılmaması tavsiye edilir)


Selçuklu Eskitme Sedir Ürün AçıklamasıEskitme Sedir Ürün Açıklaması : Eskitme sedir halk arasında en yaygın olarak kullanılan isimlerinden sadece biridir diğer isimleri ise yakma sedir, çam sedir olarak ta sıralayabiliriz. Eskiden beri pek çok kültür bölgesinde kullanılan hasır yastıkları biliriz. Hem içindeki hasır otunun önemli faydaları da vardı. Bu hasır minderlerin desenleri geometrik, zikzak, yazılı ve çeşitli figür baskılarından oluşabilirdi.

Eskitme sedir ürünümüzün standart uzunluğu 100 cm, yerden yüksekiği 88 cm ve oturum eni 42 cm dir bunlar standart ölçülerdir adetli siparişlerinizde veya özel projelerinizde istediğiniz ölçüde çam sedir üretimi sağlamaktayız.

Şark köşelerinde de oldukça fazla kullanım alanı olan eskitme sedir ürünü şimdilerde ise eskitme sedir olarak karşımıza çıkıyor. Yani daha modern hali diyebiliriz. Etnik detaylarla süslenmiş bu eskitme sedir modelimiz geçmişten bu güne kullanılan tüm otantik renklerde döşenebiliyor.

Üzerinde ki detaylar tam bir sanat eseri kadar iyi diyebileceğiniz geçmişten bu güne kullanımı süre gelen çizgiler içeriyor bu sayede bulunduğunuz ortama yakma sedir ürünümüz ile farklı bir otantik hava katabilirsiniz.

Selçuklu çam sedir ürünümüz turkuaz mavisine yakın bir renkte dizayn edilmiştir ve onun tamamlayıcı olan kahverengi ile şekillendirilmiştir. Evinizin bahçesinde, önemli köşelerinizde, cafeler, restoranlar ve ocak başı tarzı mekanlar da rahatlıkla kullanacağınız bir üründür.

Çam ağacından yakma ile üretilmiş olan ve sağlamlığı test edilmiş bu Selçuklu çam sedir ürünümüz mekana nostaljik bir hava katmakla kalmayıp desen ve renk kullanımlarıyla içinizi açacak. Ruhunuzu canlandıracak. Dolayısıyla insanları acıktıracak ve müşteri artışınız sağlanacaktır.

Diğer eskitme sedir fiyatlarını incelemek için eskitme sedir kategorimize göz atabilirsiniz

Eskitme Sedir Kullanım Alanları


Eskitme Sedir Kullanım Alanları: İncelemekte olduğunuz selçuklu eskitme sedir ürünümüz ev veya cafe gibi mekanlarınızda yada balkonızda güzel zaman geçirmenizi sağlayacaktır.

Eskitme Sedir Ürünün Artı Yönleri: Ürünümüzü diğer eskitme sedir modellerinden ayıran en büyük özelliği görsel olarak ortama kattığı şıklıktır, diğer en önemli özelliği ayaklarında ki topuz şeklindeki işçilik ile ürünün yere daha sağlam basması sağlanmıştır. Eskitme sedir ürünümüzün diğer bir önemli özelliği ise tepesindeki işçilik oyma ile hem gözünüze hoş bir görüntü ve konforu bir arada sunmaktadır.


Ayak Seçenekleri:
  • Ahşap
Renk:
  • Desenli
Kaplama:
  • Kumaş
Malzeme:
  • Çam Ağacı

Henüz Yorum Yazılmamış

Yorum Yaz

Popüler Ürünler